Strona internetowa Komisji Europejskiej dotycząca EFRROW

Ubiegłoroczna edycja  Centralnych Targów Rolniczych w Ptak Warsaw Expo cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Również w tym roku podjęliśmy współpracę i będziemy współorganizować i zgłaszać grupy osób chcących wziąć udział w tym wydarzeniu w dniach 30 listopada – 2 grudnia 2017 r. w warszawskim Nadarzynie, największym w Europie Centralnej ośrodku wystawienniczym.
Nowością w tym roku jest to, że grupy z powiatów zlokalizowanych w promieniu 250 km od obiektu,  które dokonają zgłoszenia wyjazdu przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów mają możliwość podwojenia stawki dofinansowania przejazdu określonej w załączonej tabeli.
Tegoroczna edycja Centralnych Targów Rolniczych ukierunkowana jest na prezentację i promocję polskich rozwiązań technologicznych w zakresie produkcji maszyn i urządzeń rolniczych, środków do produkcji rolnej, nawozów, materiału siewnego, a także promocję polskich produktów rolno – spożywczych. Swój udział w Targach zapowiedziało kilkanaście delegacji zagranicznych.
W tym roku przygotowany został także Sektor „Innowacje dla Rolnictwa”, gdzie zaprezentowane będą nowinki techniczne i technologiczne, usługi i programy wspierające produkcję rolniczą i przetwórstwo rolno – spożywcze.
Dla zwiedzających przewidziane są te i wiele innych atrakcji (m. in. występy zespołów, drobny poczęstunek).
Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
Wypełnioną kartę zgłoszenia wraz z listą uczestników (scan dokumentów) należy przesłać zgodnie z regulaminem CTR drogą mailową Organizatorowi – PTAK S.A., mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz na naszego maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Szczegółowe informacje dot. dofinansowania dojazdów wskazuje załączony regulamin.
Bliższych informacji w tej sprawie udziela Monika Kosmalska - tel. 797 901 114.


Załączniki:
Karta zgłoszenia
Lista uczestników
Regulamin dofinansowania przejazdu
Tabela dopłat
Program centralnych targów rolniczych 2017